• Wpisów:558
  • Średnio co: 4 dni
  • Ostatni wpis:2 lata temu, 21:12
  • Licznik odwiedzin:57 723 / 2269 dni
Jesteś niezalogowany. Niektóre wpisy dostępne są tylko dla znajomych.
 
Chciałabym Ci kiedyś powiedzieć "Kocham Cię" i usłyszeć od Ciebie to samo.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (14) ›
 

 
Żyj tak, by być szczęśliwym.
 

 
Niektórzy ludzie bardzo szybko przywiązują się do innych. Wystarczy jedno spotkanie, a już uzależniają się od tej osoby. Czym więcej spotkań, tym większe jest uzależnienie.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (14) ›
 

 
Chyba już zawsze tak jest, że gdy jest dobrze, to coś musi się popsuć.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (14) ›
 

 
Gdy w Twoim życiu pojawia się ktoś nowy, od razu pojawia się nadzieja że coś się zmieni, że będzie lepiej. Całe Twoje życie może się zmienić w jedej chwili.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (12) ›
 

 
Mam już dosyć wszystkego, potrzebuje chwili spokoju, a wszyscy cały czas coś ode mnie chcą. Na prawdę nie daje już rady, chce odpocząć.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (12) ›
 

 
Jestem jaka jestem, nie zmienię się tylko dlatego, że ktoś tego chce. Nie zmuszam nikogo, żeby mnie lubił. Poprostu jestem sobą i żyje własnym życiem.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (14) ›
 

 
Sama radzę sobie z problemami, nauczyłam się, że można liczyć tylko i wyłącznie na siebie i tak będzie już zawsze. Nikt oprócz nas samych nie jest w stanie nam pomóc.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (17) ›
 

 
Zrozumiałam, że tylko robiąc to co kocham, mogę być szczęśliwa.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (15) ›
 

 
Starając się pomóc innym nie mam już czasu dla siebie. Nie potrafię odmówić pomocy, ale jednocześnie potrzebuje trochę czasu na swoje przemyślenia...
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (17) ›
 

 
W życiu chodzi o to, by odnaleźć swoją własną drogę. By cieszyć się każdą, choćby najmniejszą rzeczą i nie przejmować się jeśli coś nam nie wyjdzie.
 

 
Fajnie jest czasem poznać nowych ludzi, a może i z czasem zaprzyjaźnić się z nimi. Przeżyć razem pare niezapomnianych chwil, które pozostaną wspomnieniami.
 

 
Najlepszym sposobem, by zapomnieć o kimś jest po prostu robienie tego co się kocha. Zajmowanie się swoją pasją / hobby pomoże choćby na chwilę zapomnieć i uświadomić, że jednak bez tej osoby możemy normalnie żyć.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (12) ›
 

 
Czasem wystarczy po prostu uwierzyć w siebie, by coś osiągnąć.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (17) ›
 

 
Każdy ma czasem gorsze dni, momenty, w których nie ma ochoty żyć. Myśli tylko o tym co najorsze. Słucha smutnych piosenek, by się jeszcze bardziej zdołować.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (14) ›
 

 
Dobrze jest czasem spotkać się, z osobą, z którą dawno nie miało się kontaktu. Powspominać, dowiedzieć się nowych rzeczy i posłuchać co wydarzyło się w ostatnim czasie u tej osoby.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (11) ›
 

 
Kolejny raz zmieniłeś moje życie. Szara rzeczywistość, która przytłaczała mnie codziennie zmieniła się w świat pomalowany tysiącem barw tęczy.
 

 
Życie często nas zaskakuje, dlatego ciesz się z tego co masz teraz, bo później możesz tego już nie mieć.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (13) ›
 

 
Pierwszy pocałunek zawsze jest wyjątkowy. Na początku jest stres, a później jest po prostu wspaniale. To powinna być wyjątkowa, niezapomniana chwila dla każdego.
 

 
Sama już nie wiem czego chce. Gubie się we własnych myślach. Trudno mi jest podjąć jaką kolwiek decyzje. Nie wiem co mam robić...
 

 
To niesamowite ile radości może dać rozmowa z tą jedną, wyjątkową osobą.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (22) ›
 

 
Podobno jeśli coś zdażyło się raz, to już więcej się nie zdaży. Ale jeśli coś zdażylo się drugi raz, to i trzeci na pewno też.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (12) ›
 

 
Większość decyzji w naszym życiu musimy podejmować sami. Nikt nie potrafi nam pomóc, doradzić, musimy sami wybrać najczęściej między tym co chcemy, a tym co powinniśmy.